NİM DİZAYN

YENİ YAŞAM ALANLARI

Nim Dizayn;

Uzun yıllardır RATTAN BAHÇE MOBİLYALARI ve iç mekan Ahşap Mobilyaları sektöründe Toptan satış ve İTHALAT konularındaki bilgi birikimimizi ve deneyimlerimizi 2011 yılı başında kurduğumuz NİM DİZAYN firması ile Ege bölgesi başta olmak üzere tüm yurt genelinde çalışmalarına start vermiştir. Genel anlamda tecrübeli olduğu sektör DIŞ MEKAN ÜRÜN grupları olmakla beraber müşteri istekleri doğrultusunda İÇ MEKAN ahşap ürün gruplarını da ürün gamının içine eklemiştir.

Sektörde devamı olan ürünleri ve yüksek miktardaki stok NİM DİZAYN'ı sektörde tercih edilen firma konumuna getirmiştir.

Ayrıca güçlü iş ortakları ve tedarikçileri NİM DİZAYN' ı OTEL, RESTORAN, CAFE ve diğer konsept proje çalışmalarında yalnız bırakmamış ve her zaman destekçisi olmayı sürdürmüşlerdir. Nim Dizayn; RAINBOW rattan, DELTA plastik, STARLUX plastik, KETER, ALLIBERT, TAVILO gibi ürün gruplarının ülke genelinde pazarlama - satış faaliyetlerini gerçekleştirmektedir. Ayrıca kendi üretimi olan dekoratif döküm sandalye ve masaları, ahşap iç mekan, sandalye ve masaları, üroko ve tik masa sandalye gruplarını da tüketicinin beğenisine sunmaktadır.

Sonuç olarak; NİM DİZAYN MOBİLYA ekibi müşterilerimizin hayallerini gerçeğe dönüştürmek ve yeni hayallerinin de içinde yer alabilmek adına var gücümüz ile çalışmalarımıza devam etmekteyiz.

Faaliyet Gösterdiğimiz Ürün Grupları

Rattan masa - sandalye ve koltuklar, Rattan oturma grupları, Dış mekan şemsiyeleri, Plastik masa - sandalye ve koltuklar, Stadyum ve konferans koltukları, Otel - Kafe - Restaurant masa - sandalyeleri, Otel - Kafe - Restaurant oturma grupları, Döküm sandalye ve masalar,Keter plastik ürün grupları, Allibert plastik ürün grupları, Kompakt masa tablaları, İreko ve teak bahçe mobilyaları, Ahşap tonet sandalye ve koltuk grupları, Delta plastik ve Rainbow Rattan bahçe mobilyaları

TOP