NİM DİZAYN

YENİ YAŞAM ALANLARI

NİM DİZAYN MOBİLYA

Uzun yıllardır PLASTİK BAHÇE MOBİLYALARI ve İÇ MEKAN AHŞAP MOBİLYALARI sektöründe Toptan satış ve üretim konularındaki bilgi birikimimizi ve deneyimlerimizi 2011 yılı başında kurduğumuz NİM DİZAYN MOBİLYA firması ile Ege bölgesi başta olmak üzere tüm yurt genelinde çalışmalarına başlamıştır. Genel anlamda tecrübeli olduğu sektör DIŞ MEKAN ÜRÜN grupları olmakla beraber müşteri istekleri doğrultusunda İÇ MEKAN ahşap ürün gruplarını da ürün gamının içine eklemiştir. Ayrıca OTEL ÜRÜNLERİ ile turizm sektörüne hizmet etmeye devam etmekte olup, otellerin ihtiyaçlarına cevap vermeye çalışmaktadır.

Sektörde devamı olan ürünleri ve yüksek miktardaki stok
NİM DİZAYN MOBİLYA 'yı sektörde tercih edilen firma konumuna getirmiştir.

Ayrıca güçlü iş ortakları ve tedarikçileri NİM DİZAYN MOBİLYA 'yı OTEL, RESTORAN, CAFE ve diğer konsept proje çalışmalarında yalnız bırakmamış ve her zaman destekçisi olmayı sürdürmüşlerdir. Nim Dizayn; RAINBOW, DELTA plastik, STARLUX plastik, TAVILO, OTEL ÜRÜNLERİ gibi ürün gruplarının ülke genelinde pazarlama-satış faaliyetlerini gerçekleştirmektedir. Ayrıca kendi üretimi olan dekoratif döküm sandalye ve masaları, ahşap iç mekan, sandalye ve masaları, ireko ve teak masa sandalye gruplarını da tüketicinin beğenisine sunmaktadır.

Sonuç olarak; NİM DİZAYN MOBİLYA ekibi müşterilerimizin hayallerini gerçeğe dönüştürmek ve yeni hayallerinin de içinde yer alabilmek adına var gücümüz ile çalışmalarımıza devam etmekteyiz.

Faaliyet Gösterdiğimiz Ürün Grupları

Sandalye ve koltuklar, oturma grupları, Dış mekan şemsiyeleri, Plastik masa - sandalye ve koltuklar, Stadyum ve konferans koltukları, Otel - Kafe - Restaurant masa - sandalyeleri, Otel - Kafe - Restaurant oturma grupları, Döküm sandalye ve masalar, Kompakt masa tablaları, İreko ve teak bahçe mobilyaları, Ahşap tonet sandalye ve koltuk grupları, Delta plastik ve Rainbow bahçe mobilyaları, otel ürünleri.

TOPBizi Hemen Arayın